Так, наче все в перший раз

Юлія Лорд ділиться особистими враженнями від концерту 4 травня у Львові.

4 травня, Тихо, Культ, Львів

Рано-вранці схвильована прибула на місце події. Моя група тим часом запізнювалась на невизначений час, тому що потяг стояв посеред поля ще досить далеко від Львова. Залізниця дала збій. Було переконання, що, певно, музиканти приїдуть цього дня, а не наступного, але саунд-чек був під загрозою зриву.

При всьому нервовому розжаренні питання “бути чи не бути” чудово вирішилось – потяг впевненно поїхав далі, група з’явилася на концертному майданчику для його випробовування майже вчасно, що не аби як втішило мене. Далі, коли вже можна було сприймати все більш-менш об’єктивно, прийшло розуміння, що і клуб дуже гарний. Саунд-чек пройшов успішно.

Після нього на мене чекало спілкування з журанлістами, а музикантів – прогулянка по Львову, який дехто з них бачив вперше. Я ж побувала на “Радіо Люкс FM”, записали програму “Персона” для Телеканалу новин “24”, зробили інтерв’ю для “Радіо з Криївки”.

Напередодні завітала на “FM Галичина ” в гості до улюбленої “Файної Рандки”, яка святкувала свій День народження. А також мала приємне спілкування в програмі “4 крапки” на “Радіо Львівська Хвиля”.

І от, сповнена сил, повернулася в клуб “Культ” заради того, чому приїхала взагалі. Настав час прем’єри нашої нової концертної програми. Приємно було побачити повний зал.

Розпочали концерт виступом талановитої львівської електронної групи “VZ”. Хлопці зробили дуже цікавий – такий в стилі Depeche Mode – ремікс на пісню “8 секунд”, який ми представили разом в спільному виконанні. Потім заспівала свої пісні чудова молода співачка – музичне відкриття львівської сцени Marisen.

І нарешті вийшли мої музиканти і ми заграли першу пісню – “8 секунд”. Я дивилась на людей і мені було дуже цікаво, що вони думають, тому що далі ми їх мали притиснути звуком. В нас за планом був рок-концерт))).

Наступними ми заграли драйвові зовсім нові дві пісні “Білим снігом” і “Пароль”. Ми отримали жвавий feedback, що дуже втішило. Потім прозвучала вже трохи відома так само потужна “Танцюй, Ромео” і зовсім нова ліричніша “Ліки”.

На новій пісні “Тіло” відбувся щедрий підрив публіки – заповнився танц-майданчик і вже не лишався порожнім навіть протягом ліричного сету, який складався з пісень: “Сяєш”, “Можливо Сон”, “Скажи”.

Продовжили вечірку новими “Вміти не забувати” та “Бути злою”. Закінчували сетом хітів: “Фото/Брудна як ангел”, “Танець Душ”, “Дух молоді” і “У мене є щастя”, протягом якого відбувалося Щастя.

Заграли 15 пісень і не помітили, як скоро пролетіли півтори години. Зійшли зі сцени – а нас не відпускають. Тут я збагнула, що якось дивно зникла з програми пісня “Ти можеш торкнутись мене язиком”, яку ми готували до цього виступу. ЇЇ і заграли на біс, закінчили який піснею “8 секунд”. Як виявилось “8 секунд” – дуже навіть танцювальна пісня в стилі рок. Ще мені дивно, як я легко рухалась на таких височезних каблах… За концерт звикла до них чи що)

Всі подробиці цього дня дуже важливі для мене тому, що це був перший великий за обсягом виступ за повнометражну перерву. Відчуття були такі ніби все в перший раз. Втрачаючі цноту вкотре…)) І тих людей, що так міцно відірвались з нами на концерті, буду пам’ятати певно все життя.

Фоторепортаж з концерту можна переглянути за цією ланкою.

Коментування вимкнене.