Сніжно-музична історія Львова

Вже зовсім скоро, 30 грудня, у театрі ім.М.Заньковецької відбудеться музичне шоу ««Сніжність» – ніч в старому кіно».

На сцені із оригінальними відеоінсталяціями протягом 2,5годин Вас розважатимуть Оркестр Лео-Бенд під орудою Миколи Орача, капелла ТРЕМБІТА, солісти Юлія Лорд, Владіслав Левицький, Давід Меладзе, та Юрій Гнатковський, який окрім того є режисером та продюсером цього дійства.

Музичні хіти 1920-30-х років польські, Українські та американські українською мовою із уривками веселих комедій 1930-років.

Шоу «Сніжність»-Ніч у старому кіно це не звичний концерт, це чуттєва розповідь про історію старого кінозалу, відкритого на початку 1920-их років, про теа-джаз бенди, які в ньому грали, про музикантів, які здобули свою популярність на сцені театру, про безліч романтичних історій життя які народжувались у стінах старого кінозалу, про музику яка тут бриніла та улюблених кіногероїв, які веселили багато поколінь львів’ян.

Пісні, які стали синонімами різдвяного настрою наповнять морозне повітря старого Львова святковою казкою, яку може дарувати нашим серцям лише магія музики…
Дійство має на меті повернути львів’ян до тих часів, коли все починалось і Львів був столицею джазу. Хоча Львів впевнено відвойовує свій статус, та сучасний урбаністичний джаз вже немає того неповторного смаку щирих емоцій та наївних сподівань як музика 30-х років.

Вже більше пів століття львівський слухач не чув яскравої живої музики у виконанні справжнього відродженого свінгового біг-бенду. І ось велике музичне дійство у жанрі Very Special Christmass повертається у місто, яке спрагло чекало стільки років на музичне видовище такого високого рівня.

Концерт «Сніжності» є без перебільшення непересічною за своєю грандіозністю. Перехоплює дух лише уявити більше 50 провідних музикантів на сцені, які віртуозно виконують шедеври світової музики та чудові пісні написані і аранжовані прекрасними українськими авторами, Українською Мовою під супровід відео інсталяцій.

Львівський слухач «джазуватиме» під нові оригінальні аранжування класичних святкових пісень відомих у всьому світі, як то «Хай Сніжить»/«Let it Snow» чи «Миколай Крокує до нас»/«Santa Clause is coming to town», а також чуттєві блюзові обробки класичних Львівських композицій «Тільки у Львові»/«Tylko we Lwowie», «Стільки є Міст»/«Tyle jest miast» та інші…

Вартість квитків від 50 до 360 гривень.
Дві вистави 30 грудня: поч. о 17.00 та о 20.00.

Коментування вимкнене.