Фестиваль ТИХО, 2009


«ТИХО! Unplugged in Lviv»

Без тиші не було б звуків.

Тиша один з найважливіших елементів музики.

В тій чи іншій формі музика залежить від тиші, бо без неї не були б можливими динаміка, мелодії, ритми.

Тиша говорить своїм голосом!

Бо тиша це мова душі, на якій відбувається наше найбільш інтимне спілкування зі всесвітом.

Тому тиша завжди може сказати набагато більше ніж це можуть зробити слова.

Не даремно в ряді традицій тиша символізує найсильніший вираз незгоди.

В шумі щоденної метушні голос тиші може виявитися найгучнішим!

Фестиваль акустичної музики
«ТИХО!»
відкриває спражню душу
живої музики

вперше
унікальні акустичні концерти
створені ексклюзивно для фестивалю
найкращих «живих» гуртів України

Друга Ріка / Юлія Лорд / С.К.А.Й. / Скрябін / Павло Табаков
Мері / Пропала Грамота / Dalai Lama / GODO / К402 /Бурдон / Татош Банда / Мохіто / Юрій Гнатковський / Лондон / On the Edge / Тарасова Ніч / Houston / Червоне

вцілому 19 гуртів

3 листопада
ДЕНЬ ТИШІ
Львівський Палац Мистецтв
вул. Коперніка, 17

щодня
з 4 по 6 листопада
19.00-23.00

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА
Львівська Обласна Філармонія
вул. Чайковського, 7

www.festyval.com

радіо анонс

[audio: tyho_radio.mp3]

tyho.commercial.2009

3-6 листопада цього року у місті Львові Українська Асоціація Авторів та Виконавців (УААВ!) проводитиме Фестиваль акустичної музики «ТИХО! Unplugged in Lviv».

Фестиваль вперше представить унікальні акустичні музичні програми, створені спеціально для виступу на фестивалі, найкращих «живих» гуртів в Україні. Глядачі матимуть змогу наново відкрити для себе музику провідних українських виконавців та познайомитися з молодими гуртами, які, без сумніву, дуже «голосно» заявлять про себе зі сцени фестивалю.

Серед такої великої кількості вражаючих акустичних програм, які готувалося музикантами протягом багатьох місяців, дозволимо собі привернути вашу увагу лише до декількох.

Відвідувачі фестивалю почують найкраще із двадцятирічного творчого доробку гурту Скрябін у симфонічній інтерпретації, створеній спільно з оркестром Національного театру ім. М.Заньковецької, яку планується видати невдовзі як окрему нову платівку гурту з найкращими гітами. Гурт С.К.А.Й. вирине на сцені у неочікуваному складі, який включатиме ряд нових інструменталістів, представляючи широкому загалу вперше пісні із нового, поки невиданого, акустичного альбому. Павло Табаков зачарує, навіть найвибагливіших меломанів, своєю новою акустичною програмою, в якій він виконуватиме соло на фортепіано. Юлія Лорд у своєму довгоочікуваному поверненні на сцену представить прем’єру цілком нових пісень. Друга Ріка зіграє підбірку найвідоміших пісень гурту у абсолютно свіжій інтерпретації.

Концепція фестивалю, яка полягає у представленні виключно акустичних музичних виступів у «живому» виконанні, дає можливість слухачу самостійно зробити висновок, хто серед артистів на українській музичній сцені справді музиканти, а хто лише гарні, або й не дуже, вдавачі.

Акустичний музичний концерт не можна сфальшувати і не можна зімітувати, тому такі виступи мають легкість та неповторну інтимність, які дозволяють музикантам відкрите ніжними емоціями серце кожного слухача у залі та донести до нього, через цю близкість, душевність і смислове наповнення пісень. Через нові творчі пошуки та залучення додаткових інструментів, музиканти дарують нове народження пісням, оголюючи справжню недоторкану душу музики.

Фестиваль не лише «відкриває усі карти музикантів», демонструючи їх майстерність, а також спростовує міфи про відсутність якісної української музики, яким часто обгрунтовується засилля низькогатункової музики та штучних клонів у нашому медіа просторі. Глядачі зможуть переконатися, що навіть маловідомі гурти, які виступатимуть на сцені фестивалю, є непересічними творчими одиницями і мають надзвичайний музичний матеріал. Завдяки створенню відео версії фестивалю та здійсненню високоякісного звукозапису, організатори мають намір сприяти становленню української пісні та її поширенню та популяризації.

Оскільки фестиваль збирає так багато гарних людей разом, то було б чудово якби ці люди могли також зробити щось, що могло б змінити на краще життя тих, хто сьогодні чекає на підтримку. Соціальна місія і відповідальність кожного з нас полягає в тому аби робите те, що в наших силах щоби світ змінювався і ставав приязнішим.

Кожного року організатори фестивалю мають намір привертати увагу громадськості до чутливих суспільних питань, яких уникають, але від відповідей на які залежать людські долі. Цього року організатори закликають усіх доєднатися до акції:

«День Тиші – Музиканти проти насильства»

Усвідомлюючи соціальну відповідальність митців, які мають можливість звертатися до масової аудиторії, ми хочемо розпочати цьогорічний фестиваль з доброї справи, яка спрямує силу музики на користь суспільству.

3 листопада, у перший день фестивалю, з метою закликати суспільство, а особливо молодь, до більш активного відстоювання своєї позиції, Українська Гельсінська спілка з прав людини, ВМГО «Дебатна Академія», Європейська Асоціація Студентів Права – Львів та Українська Асоціація Авторів та Виконавців спільними зусиллями проведуть ряд заходів покликаних привернути увагу суспільства до небезпек, які несуть громадянам незаконні дії правоохоронних органів із застосування катувань та поганого поводження.

Віримо, що проведення фестивалю, поруч із унікальною мистецькою програмою, сприятиме також залученню мистецьких кіл до широкого аполітичного громадського обговорення чутливих суспільних проблем.

Беручи до уваги, що фестиваль відбуватиметься в передвиборний період, організатори декларують аполітичний характер фестивалю і закликають учасників утримуватися від висловлювань на підтримку учасників політичного процесу.

Зважаючи на некомерційний характер фестивалю і його соціально-мистецьке значення для української громади, висловлюємо сподівання на сприяння усіх небайдужих до долі української пісні людей.

Вдячні за вашу підтримку,
Фестиваль «ТИХО!»

Щодо акредитації журналістів просимо звертатись за наступними контактами:
Ел. пошта: tyhofestival@gmail.com,

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

3 листопада
ДЕНЬ ТИШІ
Львівський Палац Мистецтв
вул. Коперніка, 17
______________________________________________________________
12.00-12.30 Прес-конференція за участю музикантів та представників правозахисних організацій, присвячена проблемі незаконного застосування насильства правоохоронними органами.

12.45-13.30 Відкрита дискусія за участю правоохоронців, науковців та представників правозахисних організацій на тему «Ефективність правових механізмів захисту прав людини від зловживань правоохоронних органів».

14.00-15.00 Дебати «Застосування тортур до злочинців є виправданим» за участю дебатних команд України та музикантів фестивалю. Дебати – це рольові інтелектуальні змагання, в яких одна команда аргументовано доводить певну тезу, а інша – опонує їй. Дебати не передбачають вироблення єдиної пропозиції, а дозволяють кожному розглянути проблему з різних сторін та зробити свої власні висновки.

15.30-16.30 Перегляд фільму «Врятувати рядового Міхєєва / Save Soldier Mikheev».

Режисер:  Євгєній Сумін, народився 1967 року в Казахстані. Режисер документального кіно і ТБ, оператор, член Гільдії неігрового кіно і телебачення. Випускник школи режисерів документального кіно «Реальний час» (2005). Активно співпрацює з теле- і незалежними студіями.

Рядовий міліціонер Міхєєв став жертвою своїх колег. Його звинувачували в злочині, якого він не скоював, катували, і Міхєєв викинувся з вікна і став інвалідом. Майже десять років він шукав справедливості. Врешті, Страсбурзький суд визнав Міхєєва жертвою, а Росію – відповідачем. Фільм знімали того дня, коли вся країна на чолі з президентом святкувала день міліції.

3-6 листопада Виставка тематичних карикатур.

3-6 листопада Виставка конкурсних фоторобіт.

4-6 листопада
КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА
Львівська Обласна Філармонія
вул. Чайковського, 7
______________________________________________________________
4 листопада

Друга Ріка
Юлія Лорд
ҐОДО
Лондон
К402
Татош Банда
_______________________________________________________________
5 листопада

Скай
Мері
Юрій Гнатковський
On the Edge
Тарасова Ніч
Пропала грамота
Червоне
_______________________________________________________________
6 листопада

Скрябін
Павло Табаков
Dalai Lama
Мохіто
Houston
Бурдон

ПІДТРИМКА ФЕСТИВАЛЮ

Ексклюзивний медіа-партнер
Радіо Люкс ФМ

Пригощає
Ресторан-клуб «Атмосфера»

Приймає
Готель «Волтер»

Технічна підтримка
Elecor. Світло. Звук. Сцена

Спонсор
Дешевше.net.ua
Інтернет магазин цифрових технологій

Інформаційна підтримка:
LionTV
Lviv Online
Культурний Львів
Rock in Rivne

Друзі фестивалю:
Майстерня живого звуку
Стіл і стілець
ДеМанджаро
www.wow.lviv.ua

Партнери:
Львівська обласна філармонія
Львівський Палац Мистецтв
Фундація «Європейське місто»
Українська Гельсінська спілка з прав людини
ВМГО «Дебатна Академія»
Європейська Асоціація Студентів Права – Львів
Львівська міська рада

ОРГАНІЗАТОР ФЕСТИВАЛЮ

УААВ!
Українська Асоціація Авторів та Виконавців є неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує українських музикантів, авторів, виконавців та митців задля всебічного сприяння новітнім перетворенням в царині української культури та її інтеграції в Європейський культурний простір.

Контакти
Веб: www.festyval.com, www.uaav.net
Ел. пошта: tyhofestival@gmail.com, uaav.usap@gmail.com

Інтернет банери

tyho.2009.banner_312

tyho.2009_banner_120X60_2

tyho.2009_mainbanner_120x60

Коментування вимкнене.