Контакти

Електронна пошта ТИХО! tyhofestival<@>gmail.com
Електронна пошта УААВ! uaav.usap<@>gmail.com
Іменка УААВ! http://www.uaav.net
Іменка фестивалю Тайстра Чугайстра http://t4.festyval.com

 

Фестиваль ТИХО! Відкрий душу живої музики!

ТИХО! організовує різноманітні події з наголосом на музиці, яка торкає слухача на рівні найглибших емоцій.

Ми віддано підтримуємо цікаві українські музичні проекти, які, завдяки безпосередності музичної подачі, доносять до слухача душевність і смислове наповнення пісень. Часто гурти створюють цілковито нові, унікальні акустичні програми спеціально для виступів на наших майданчиках, даруючи нове народження пісням через амбіційні творчі пошуки.

Концерти в рамках нашого клубного проекту “Тихі вечорИ” відкривають серця своєю легкістю та неповторною інтимністю. Тихі виступи оголюють справжню недоторкану душу музики, яку не можна сфальшувати і не можна зімітувати.

ТИХО! діє також як майстерня звукозапису, підтримуючи та промуючи цікаві молоді проекти, які відображають нашу філософію.

 

Українська Асоціація Авторів та Виконавців

Українська Асоціація Авторів та Виконавців (УААВ!) http://www.uaav.net/ є неприбутковою, незалежною громадською організацією українських композиторів, поетів та виконавців, які об’єдналися заради сприяння позитивним перетворенням в сфері інтелектуальної власності України з метою досягнення світових стандартів захисту авторських прав і гармонійного розвитку музичної індустрії.

Українська Асоціація Авторів та Виконавців є організацією, засновниками якої виступають безпосередньо українські музиканти. Управління організацією здійснюється керівництвом, яке також обирається з числа членів організації. Таким чином, діяльність УААВ найбільш повно відображає інтереси українських музикантів, які вимагають створення сприятливого творчого середовища через правове забезпечення їх прав, вироблення цивілізованої практики взаємовідносин з іншими суб’єктами музичної індустрії, та забезпечення відповідних заохочень для здійснення творчої діяльності.

Зважаючи на низку проблем з якими щоденно зіштовхуються митці в нашій країні, Асоціація зосереджує свою діяльність, передусім, на безкоштовному наданні консультацій українським митцям та користувачам результатів їх творчості, проведенні аналітичних досліджень у сфері інтелектуальної власності, популяризації ідей захисту і дотримання авторського права, а також співпраці з науковими організаціями, серед яких особливо вдалою є спільна робота з Українським центром правових досліджень інтелектуальної власності та інформаційних технологій.

УААВ! вважає своїм покликанням підтримку української культури. З цією метою УААВ реалізує програму заходів, які сприяють розвитку музичної культури в Україні.

В Києві у 2003 році зусиллями УААВ! було проведено перший в Україні фестиваль хіп-хоп культури «Словесний тероризм». Фестиваль представив обличчя сучасної альтернативної української хіп-хоп сцени, якій не знаходиться місця в теле- та радіопросторі. В рамках фестивалю виступили 10 гуртів. Проведення фестивалю сприяло зміцненню позицій незалежних музикантів та розвитку української альтернативної сцени.

В 2008 році УААВ! засновано міжнародний фестиваль етнічної музики “Тайстра Чугайстра” http://t4.festyval.com. Фестиваль за участю етно гуртів з України та Канади та за підтримки Львівської міської ради відбувся 28 червня 2008 року у місті Львові .