Вмикай Проти Ночі!

Київська ватага Проти Ночі святкуватиме невдовзі свій 6-річний ювілей існування виданням дебютного пісенника та відривним концертом.

27 січня гурт запрошує усіх приєднатись до свята, увімкнувши у програвачах першу повнотривалу платівку музикантів – “Вмикай!”, та, відвідавши вечірку в столичній домівці Underground Music Hall, на якій, окрім винуватців події та нагоди почути дебютник наживо, гостинно гратимуть також дружні рої: Гапочка та DCT (Drama & Comedy Theatre).


Після цієї гулянки побачити наживо Проти Ночі у Києві можна буде вже не скоро. Річ у тім, що з того дня розпочинається подорож ватаги містами Центральної та Західної України на підтримку платівки, і триватиме вона буде аж до травня місяця. Тому столичним (та й не тільки) прихильникам гурту варто на вечір 27-го січня жодних важливих справ собі не загадувати.

Власне, шанувальникам також треба взяти до уваги, що придбати саму платівку можна буде виключно під час концертного туру.

З розкладом співочої мандрівки Проти Ночі можна буде ознайомитися на іменці гурту www.protinochi.com, а щодо концерту у Львові, то варто слідкувати за афішею ТИХО!

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Проти Ночі в телепрограмі “Неформат”

Коментування вимкнене.